رفتن به مطلب
انجمن تخصصی پرشین هویز
saeed

افزایش قیمت لایسنس سی پنل

پست های پیشنهاد شده

طبق آخرین اخبار سی‌پنل این شرکت از ماه سپتامبر (1 سپتامبر - 10 شهریور ماه) اقدام به تغییر روش فروش لایسنس‌های خود می‌کند که با این تغییر قیمت های سی پنل به خصوص برای مشتریانی که بیش از 100 اکانت دارند به شدت افزایش خواهد داشت ، چرا که در سیستم فروش جدید علاوه بر افزایش قیمت، هزینه لایسنس به تعداد هاست های روی سرور نیز وابسته شده است.

چرا این موضوع مهم است؟
این موضوع به این دلیل برای استفاده کنندگان این کنترل پنل مهم است، چرا که باعث افزایش ناگهانی قیمت لایسنس سی‌پنل می‌شود و کاربرانی که قصد استفاده از این سرویس را دارند باید هزینه بیشتری بابت تعداد هاست‌های میزبانی شده روی سرویس خود پرداخت کنند. 
مشاهده لیست قیمت جدید در سایت سی‌پنل :
https://cpanel.net/pricing/


راهکار چیست؟
با مشاهده لینک بالا متوجه خواهید شد که پس از اعمال سیاست فروش جدید، حدوداً چقدر روی هزینه‌های شما افزوده خواهد شد، ما چند راهکار برای شما عزیزان داریم : 
1. لایسنس خود را با قیمت جدید تمدید کنید
برای تمدید با قیمت جدید ما مثل گذشته قطعاً ارائه خدمات خواهیم کرد اما با قیمت جدیدی که از سمت سی‌پنل اعلام خواهد شد.
2. خریداری کردن لایسنس‌های سایر کنترل پنل ها مانند: دایرکت ادمین و پلسک ، تهیه سرور جدید و انتقال اطلاعات از روی سرور فعلی به سرور جدید با کنترل پنل جدید
پیشنهاد ما خرید لیسانس دایرکت ادمین مادام العمر است و این کنترل پنل در اخبار های اخیر خود اعلام نموده مهاجرت از کنترل پنل سی پنل به دایرکت ادمین را خودکار خواهد کرد.

توجه داشته باشید که ما طبق رسالت صداقت در کسب و کار وظیفه داریم تا به شما آخرین اخبار و توضیحات را در این رابطه ارائه کنیم، درحال حاضر ما پیگیر اخبار هستیم و درصورت اعلام اطاعیه جدیدی حتماً با شما این موضوع را درمیان خواهیم گذاشت.


با تشکر از توجه شما
واحد فنی شرکت ورلدباس

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×
×
  • جدید...